♟ Automatizovaný šachový počítač Grand King | zanapo.cz

Šachy jsou i fyzicky náročný sport. Partie může trvat až pět hodin! | Český  olympijský tým
Šachy jsou i fyzicky náročný sport. Partie může trvat až pět hodin! | Český olympijský tým

MČR šachy 2018 výsledky a hodnocení | Český deaflympijský výbor

Skončil největší šachový turnaj v Česku. Jaké je zahrát si proti  profesoinálnímu hráči? | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skončil největší šachový turnaj v Česku. Jaké je zahrát si proti profesoinálnímu hráči? | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Hraj šachy | Stream

Šachový svaz České republiky - Máme mistra světa! 👍👍👍 Jiří Bouška dnes  vyhrál MS v rapid šachu v kategorii do 8 let. Velká gratulace :-) Výsledky:  http://chess-results.com/tnr463295.aspx?lan=5&art=1&rd=9&fedb=CZE&turdet=YES&flag=30  | Facebook
Šachový svaz České republiky - Máme mistra světa! 👍👍👍 Jiří Bouška dnes vyhrál MS v rapid šachu v kategorii do 8 let. Velká gratulace :-) Výsledky: http://chess-results.com/tnr463295.aspx?lan=5&art=1&rd=9&fedb=CZE&turdet=YES&flag=30 | Facebook

OP škol Havlíčkobrodska 2022 – výsledky – Krajský šachový svaz Vysočina

MČR družstev st. žáků « Šachový svaz České republiky

SK Oaza Praha - šachy - Další týden šachových online aktivit je za námi s  několika skvělými výsledky hráčů SK Oaza. Tady jsou🤩 Ve středu začal  Přebor Prahy v online blesku do
SK Oaza Praha - šachy - Další týden šachových online aktivit je za námi s několika skvělými výsledky hráčů SK Oaza. Tady jsou🤩 Ve středu začal Přebor Prahy v online blesku do

Šachové Grand Prix ČR v Bohuslavicích na Opavsku « Šachový svaz České  republiky
Šachové Grand Prix ČR v Bohuslavicích na Opavsku « Šachový svaz České republiky

SK Děčín
SK Děčín

Turnaj kandidátů 2022 šachy Madrid ⇒ program, výsledky ✔️ | BetArena.cz

šachy dřevěné skládací – Heureka.cz

Okresní kolo přeboru družstev škol Žďárska – výsledky – Krajský šachový  svaz Vysočina
Okresní kolo přeboru družstev škol Žďárska – výsledky – Krajský šachový svaz Vysočina

Po čtyřech kolech ve vedení Pavel Flajšman - Šachový klub 64 Plzeň

Dřevěné šachy Scout střední | zanapo.cz

Letní turnajové výsledky strakonických šachistů a blížící se rapidový Rumpál

Výsledky celostátní šachové online soutěže Šachy do škol a Šachy Dolmen |  ZŠ Sezemice
Výsledky celostátní šachové online soutěže Šachy do škol a Šachy Dolmen | ZŠ Sezemice